Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Siparişim Nerede? Bize Ulaşın
Özel Eğitim » Özel Eğitim Materyelleri

Bende Bir Anormallik Görüyormusun

Stok Kodu

87432

Markası

Yuka
:
40.00TL
KDV Dahil
Havale Fiyatı
:
38.00 TL
Stok 99+
Ad.
  • Ürün Özellikleri
  • Ürün Yorumları
  • Kargo ve Ödeme
Bütün insanlar yaşamlarının belli dönemlerinde ruhsal iniş ve çıkışlar yaşarlar. Günlerce içimize kapandığımız, kimseyle konuşmak istemediğimiz zamanlar olur. Umutsuzluğa kapıldığımız ve kendimizi son derece çaresiz hissettiğimiz anlar yaşarız. Bazen de öyle coşarız ki, adeta mani nöbetine tutulmuş gibi içimiz enerji dolar; daldan dala atlar, planlar yapar ve her şeyin üstesinden geleceğimizi sanırız. 
Yaşadığımız birçok olaydan ve bazı garip duygu ve düşüncelerimizden dolayı, kimi zaman normal olup olmadığımıza dair kendimizden kuşkulanırız. Yaşadığımız sıkıntıların hastalık belirtisi olup olmadığını araştırıp dururuz. Hatta bazen çevremizdeki insanlara, "acaba bende ruhsal hastalık var mı?” veya "bende bir anormallik görüyor musun?” diye sorarız. 
Ruhsal sorunların sınırları bilindiğinde normalliğin de sınırlarını az çok tahmin etmek mümkündür. Yani ruhsal hastalıklar hakkında yeterli bilgi sahibi olan insan sağlıklı oluşunun düzeyini az çok tahmin edebilir; böylece kendisinde ve çevresinde bulunan insanlarda var olan hastalık belirtilerini daha net görebilir ve gerekli yardımı almasında etkili olabilir. 
Birçok insan yaşadığı ruhsal sorunların farkına varamayabilir; çünkü yaşadığı sıkıntıyı veya güç durumu normal bir süreç olarak algılar. Bazen de basit ruhsal sorunlar, ciddi birer hastalık olarak düşünülüp kaygı yaşanabilir. Bu acıdan bakıldığında kitap, bir yanıyla insanın kendini tanımasına ve normal olup olmadığına dair fikirler edinmesine az da olsa yardımcı olacaktır.
Ruhsal sorun yaşayan birçok kişi ve yakınları, yaşanılan sıkıntıların nedenini, oluş biçimini, gelişim seyrini ve hastalıkla ilgili diğer bilgileri öğrenme çabasındadır. Kitap bu yöndeki ihtiyacı da kısmen karşılamayı amaçlamaktadır. Olabildiğince sade ve açık bir dil kullanılarak yazıldı. 

 

Bu ürün henüz yorum almamış. Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmanız gerekmektedir.

Kargo Prosedürü İLKİM EĞİTİM ARAÇLARI sitesi olan www.ilkimegitim.com ' den verdiğiniz siparişlerinizin tümü siz müşterilerimize kargo aracılığı ile gönderilmektedir. Kargo firması siparişinizi teslim ederken dikkat edilmesi gereken birkaç konu vardır. Kargo paketini nasıl teslim almalıyım? Kargo firması zamanla yarıştığı için ürünü teslim edip hemen gitmek ister , ancak hassas olan bir konu vardır . Kargo paketinizi teslim almadan kargo formuna imza atılmamalıdır. Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden İLKİM EĞİTİM ARAÇLARI sorumlu değildir. Teslim edilen pakette deformasyon var mı? Kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Bir sıkıntı görmüyorsanız kargo formunu imzalayınız. Kutu içeresindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinde kargo hasar tutanağı istediğinizi talep ediniz.(Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayınız. İLKİM EĞİTİM ARAÇLARI ' ye ürünlerin geri gelmesi gerekmektedir.)Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargolanacaktır. Kargo firması paketi teslim ettikten sonra kutunun ezik, yırtık ve darbeli olduğunu fark ettik ne yapmalıyız? Kargo firmasının görevİi İLKİM EĞİTİM ARAÇLARI sitesi www.ilkimegitim.com' den yaptığınız alışverişi güvenli bir taşımacılık sunarak doğru kişiye güvenle teslim etmektir. Üründe bir hasar var ise kargo şubesine giderek zabıt tutturabilirsiniz. Tuttuğunuz tutanakla beraber ürün bize ulaştıktan sonra değişim işleminiz derhal yapılacaktır.

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.
TABELA TABELACI

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?

X

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.

Detaylı bilgiye Aydınlatma Metni sayfamızdan erişebilirsiniz.