Eğitici Oyuncaklar » Eğitici Oyunlar
  • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
  • Fiyat Düşünce Bana Bildir
  • Alarm Listenize Ekleyin
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Ürün Yorumları
  • Kargo ve Garanti

Kırkpabuç Safari

Safari Kutu Oyunu;

5,4 x 14,4 cm'lik 4 kart,  5,4 x 21,6 cm'lik 4 kart, 5,4 x 28,8 cm'lik 4 kart, 5,4 x 36 cm'lik 4 kart olmak üzere arkalı önlü kullanılabilen 16 büyük kart ve 5,4x7,2 cm'lik 54 küçük karttan oluşmaktadır.

Büyük kartların üzerinde 2'li, 3'lü, 4'lü ve 5'li araç grupları vardır.

Bu araçlar; yönleri, renkleri ve üzerindeki hayvan çeşitliliği bakımından farklılıklar göstermektedir.

Amaç, bu büyük kartların üzerindeki araçları küçük kartlarla doğru bir şekilde eşleştirmek. Oyun dikkati güçlendirmek içinde etkilidir.

Toplam 70 parça

Oyun için masa veya yer gibi düz bir zemine gereksinim duyulmaktadır.

Oyuna başlamadan önce üzerinde araba resimleri olan küçük kartların hepsi araba olan yüzleri üste gelecek şekilde zemine yayılır.

Oyun ilk kez oynanacak ise oyun kutusundan üzerinde iki araba resmi olan uzun kartlardan biri çocuğun önüne konulur ve ondan bu karttaki arabaları incelemesi istenir.

Sıralamaya dikkat çekilerek aynı sıra ile aynı arabaları zemine yayılan kartlar arasından bulup uzun kartın yanına dizmesi istenir.

Birden fazla çocukla oynanacak ise aynı yönerge tümüne verilir ve ilk tamamlayan oyunu kazanır.

İkili kartta deneyim kazanıldıktan sonra sırasıyla üzerinde üçlü, dörtlü ve beşli araba resimleri olan uzun kartlarla aynı şekilde oyun oynanabilir.

Başarısızlık durumunda ise ısrarcı olunmamalı daha az sayıda arabanın yer aldığı kartlarla çocuğun deneyimi artırılıp daha sonra tekrar denenmelidir.

Çocuk ya da çocukların oyuna ilişkin deneyimleri arttıkça bir çocuğa birden fazla kart verilerek de oyun oynanabilir

 

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Kargo Prosedürü İLKİM EĞİTİM ARAÇLARI sitesi olan www.ilkimegitim.com ' den verdiğiniz siparişlerinizin tümü siz müşterilerimize kargo aracılığı ile gönderilmektedir. Kargo firması siparişinizi teslim ederken dikkat edilmesi gereken birkaç konu vardır. Kargo paketini nasıl teslim almalıyım? Kargo firması zamanla yarıştığı için ürünü teslim edip hemen gitmek ister , ancak hassas olan bir konu vardır . Kargo paketinizi teslim almadan kargo formuna imza atılmamalıdır. Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden İLKİM EĞİTİM ARAÇLARI sorumlu değildir. Teslim edilen pakette deformasyon var mı? Kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Bir sıkıntı görmüyorsanız kargo formunu imzalayınız. Kutu içeresindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinde kargo hasar tutanağı istediğinizi talep ediniz.(Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayınız. İLKİM EĞİTİM ARAÇLARI ' ye ürünlerin geri gelmesi gerekmektedir.)Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargolanacaktır. Kargo firması paketi teslim ettikten sonra kutunun ezik, yırtık ve darbeli olduğunu fark ettik ne yapmalıyız? Kargo firmasının görevİi İLKİM EĞİTİM ARAÇLARI sitesi www.ilkimegitim.com' den yaptığınız alışverişi güvenli bir taşımacılık sunarak doğru kişiye güvenle teslim etmektir. Üründe bir hasar var ise kargo şubesine giderek zabıt tutturabilirsiniz. Tuttuğunuz tutanakla beraber ürün bize ulaştıktan sonra değişim işleminiz derhal yapılacaktır.

Bu Ürünlerde İlginizi Çekebilir.


%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Anlaşmalı Banka Kartlarına Peşin Fiyatına 3 Taksit

Orhangazi Mah. Sukenarı Cad.No:118/4 Sultanbeyli / İSTANBUL

0532 558 84 12
info@ilkimegitim.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Open Splash
Size bir kampanya haberimiz var!
Kampanyalardan yararlanmak için hemen ücretsiz üye olabilirsiniz
Zaten üyeyim

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.