Perakende Oyuncak Satışımız Yoktur
Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Siparişim Nerede? Bize Ulaşın
Akıl ve Kutu Oyunları

1003 Mind Q- Bitz - Özaydınlar

Stok Kodu

ÖZDB.1003

Markası

Özaydınlar
:
1,213.40TL
KDV Dahil
Havale Fiyatı
:
1,152.73 TL
Ad.
  • Ürün Özellikleri
  • Ürün Yorumları
  • Kargo ve Ödeme
Q-Bitz 1003 Q-bitz görsel beceri küpleri ile Q-bitz kartı üzerindeki deseni ilk yaparak kartı kazanmak ve 9 oyun sonunda en fazla karta sahip olmak hedeflenmektedir.

Q-bitz akıl oyunu ile dikkat, konsantrasyon, odaklanma, görsel algı, hafıza, uzamsal düşünme beceri gelişimi sağlanır.

8 yaş ve üzeri çocukların ve yetişkinlerin kendi aralarında ve aileleri ile keyifle oynayacakları bir aile oyunudur. Q-bitz Akıl Oyunu Nasıl Oynanır? Her oyuncu birer oyun tablası ve 16 küpten oluşan seti alır. Masaya Q-bitz kartları ters olarak yerleştirilir.

Tur 1: En üstteki Q-bitz kartı açılır ve her oyuncu kendi küpleri ile açılan Q-bitz kartındaki deseni yapmaya çalışır.

İlk yapan oyuncu "Q-bitz” diye bağırır, diğer oyuncular Q-bitz küplerinin karta göre dizilmiş olup olmadığını kontrol ederler, doğru ise kartı oyuncu kazanır, yanlış ise oyun devam eder.

Tur 2: En üstteki Q-bitz kartı açılır ve her oyuncu Q-bitz küplerini zar gibi yuvarlar ve küplerin üst yüzeyindeki desenler ile Q-bitz kartındaki deseni yapmaya çalışır, desen tamamlanana kadar küpler tekrar tekrar yuvarlanabilir.

Deseni yapan oyuncu "Q-bitz” diye bağırır, diğer oyuncular Q-bitz küplerinin karta göre dizilmiş olup olmadığını kontrol ederler, doğru ise kartı oyuncu kazanır, yanlış ise oyun devam eder.

Tur 3: En üstteki Q-bitz kartı açılır ve her oyuncu Q-bitz kartındaki desene 10 saniye bakar, kart ters çevrilir. Her oyuncu hafızasında kalan deseni küpleri ile yapmaya çalışır.

Deseni ilk yapan oyuncu ya da en fazla doğru küpü yerleştiren oyuncu "Q-bitz” diye bağırır, doğru desene sahip olan ya da en çok doğru küpü olan oyuncu kartı kazanır.

3 turdan 3er set oynandıktan sonra en çok kartı olan oyuncu oyunu kazanır. İçindekiler: 120 adet Q-bitz kartı, 4 adet ahşap tabla, 16 küpten oluşan 4 set

Oyuncu sayısı: 2-4 oyuncu

Kutu Ölçüsü : 26 x 26 x 6 cm 

Bu ürün henüz yorum almamış. Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmanız gerekmektedir.

Kargo Prosedürü İLKİM EĞİTİM ARAÇLARI sitesi olan www.ilkimegitim.com ' den verdiğiniz siparişlerinizin tümü siz müşterilerimize kargo aracılığı ile gönderilmektedir. Kargo firması siparişinizi teslim ederken dikkat edilmesi gereken birkaç konu vardır. Kargo paketini nasıl teslim almalıyım? Kargo firması zamanla yarıştığı için ürünü teslim edip hemen gitmek ister , ancak hassas olan bir konu vardır . Kargo paketinizi teslim almadan kargo formuna imza atılmamalıdır. Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden İLKİM EĞİTİM ARAÇLARI sorumlu değildir. Teslim edilen pakette deformasyon var mı? Kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Bir sıkıntı görmüyorsanız kargo formunu imzalayınız. Kutu içeresindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinde kargo hasar tutanağı istediğinizi talep ediniz.(Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayınız. İLKİM EĞİTİM ARAÇLARI ' ye ürünlerin geri gelmesi gerekmektedir.)Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargolanacaktır. Kargo firması paketi teslim ettikten sonra kutunun ezik, yırtık ve darbeli olduğunu fark ettik ne yapmalıyız? Kargo firmasının görevİi İLKİM EĞİTİM ARAÇLARI sitesi www.ilkimegitim.com' den yaptığınız alışverişi güvenli bir taşımacılık sunarak doğru kişiye güvenle teslim etmektir. Üründe bir hasar var ise kargo şubesine giderek zabıt tutturabilirsiniz. Tuttuğunuz tutanakla beraber ürün bize ulaştıktan sonra değişim işleminiz derhal yapılacaktır.

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?

X

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.

Detaylı bilgiye Aydınlatma Metni sayfamızdan erişebilirsiniz.